Partner główny

 

Partnerzy

  
 

Ludzie Cresovii

Reklama

 

 

1 kolejka (12-13 sierpnia):
KS Michałowo - Biebrza Goniądz
Wigry II Suwałki - Cresovia Siemiatycze 12 sierpnia (sobota), 16.30
Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa B.
MKS Mielnik - Sparta 1951 Szepietowo
KS Wasilków - Wissa Szczuczyn
Ruch Wysokie M.- Magnat Juchnowiec
Promień Mońki - Sparta Augustów
Pogoń Łapy - Orzeł Kolno

2 kolejka (19-20 sierpnia):
Biebrza Goniądz - Orzeł Kolno
Sparta Augustów - Pogoń Łapy
Magnat Juchnowiec - Promień Mońki
Wissa Szczuczyn - Ruch Wysokie M.
Sparta 1951 Szepietowo - KS Wasilków
Dąb Dąbrowa B. - MKS Mielnik
Cresovia Siemiatycze - Warmia Grajewo 19 sierpnia (sobota), 13.00
KS Michałowo - Wigry II Suwałki

3 kolejka (26-27 sierpnia):
Wigry II Suwałki - Biebrza Goniądz
Warmia Grajewo - KS Michałowo
MKS Mielnik - Cresovia Siemiatycze 27 sierpnia (niedziela), 13.00
KS Wasilków - Dąb Dąbrowa B.
Ruch Wysokie M. - Sparta 1951 Szepietowo
Promień Mońki - Wissa Szczuczyn
Pogoń Łapy - Magnat Juchnowiec
Orzeł Kolno - Sparta Augustów

4 kolejka (2-3 września):
Biebrza Goniądz - Sparta Augustów
Magnat Juchnowiec - Orzeł Kolno
Wissa Szczuczyn - Pogoń Łapy
Sparta 1951 Szepietowo - Promień Mońki
Dąb Dąbrowa B. - Ruch Wysokie M.
Cresovia Siemiatycze - KS Wasilków 1 września (piąek), 18.00
KS Michałowo - MKS Mielnik
Wigry II Suwałki - Warmia Grajewo

5 kolejka (9-10 września):
Warmia Grajewo - Biebrza Goniądz
MKS Mielnik - Wigry II Suwałki
KS Wasilków - KS Michałowo
Ruch Wysokie M. - Cresovia Siemiatycze 10 września (niedziela), 17.00
Promień Mońki - Dąb Dąbrowa B.
Pogoń Łapy - Sparta 1951 Szepietowo
Orzeł Kolno - Wissa Szczuczyn
Sparta Augustów - Magnat Juchnowiec

6 kolejka (16-17 września):
Biebrza Goniądz - Magnat Juchnowiec
Wissa Szczuczyn - Sparta Augustów
Sparta 1951 Szepietowo - Orzeł Kolno
Dąb Dąbrowa B. - Pogoń Łapy
Cresovia Siemiatycze - Promień Mońki 20 września (środa), 16.00
KS Michałowo - Ruch Wysokie M.
Wigry II Suwałki - KS Wasilków
Warmia Grajewo - MKS Mielnik

7 kolejka (23-24 września):
MKS Mielnik - Biebrza Goniądz
KS Wasilków - Warmia Grajewo
Ruch Wysokie M. - Wigry II Suwałki
Promień Mońki - KS Michałowo
Pogoń Łapy - Cresovia Siemiatycze 24 września (niedziela), 15.00
Orzeł Kolno - Dąb Dąbrowa B. 
Sparta Augustów - Sparta 1951 Szepietowo
Magnat Juchnowiec - Wissa Szczuczyn

8 kolejka (30 września-1 października):
Biebrza Goniądz - Wissa Szczuczyn
Sparta 1951 Szepietowo - Magnat Juchnowiec
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta Augustów
Cresovia Siemiatycze - Orzeł Kolno  30 wrzesnia (sobota), 16.00
KS Michałowo - Pogoń Łapy
Wigry II Suwałki - Promień Mońki
Warmia Grajewo - Ruch Wysokie M.
MKS Mielnik - KS Wasilków

9 kolejka (7-8 października):
KS Wasilków - Biebrza Goniądz
Ruch Wysokie M. - MKS Mielnik
Promień Mońki - Warmia Grajewo
Pogoń Łapy - Wigry II Suwałki
Orzeł Kolno - KS Michałowo
Sparta Augustów - Cresovia Siemiatycze 7 października (sobota), 13.00
Magnat Juchnowiec - Dąb Dąbrowa B.
Wissa Szczuczyn - Sparta 1951 Szepietowo

10 kolejka (14-15 października):
Biebrza Goniądz - Sparta 1951 Szepietowo
Dąb Dąbrowa B. - Wissa Szczuczyn
Cresovia Siemiatycze - Magnat Juchnowiec 14 października (sobota), 14.00
KS Michałowo - Sparta Augustów
Wigry II Suwałki - Orzeł Kolno
Warmia Grajewo - Pogoń Łapy
MKS Mielnik - Promień Mońki
KS Wasilków - Ruch Wysokie M.

11 kolejka (21-22 października):
Ruch Wysokie M. - Biebrza Goniądz
Promień Mońki - KS Wasilków
Pogoń Łapy - MKS Mielnik
Orzeł Kolno - Warmia Grajewo
Sparta Augustów - Wigry II Suwałki
Magnat Juchnowiec - KS Michałowo
Wissa Szczuczyn - Cresovia Siemiatycze 21 października (sobota), 13.00
Sparta 1951 Szepietowo - Dąb Dąbrowa

12 kolejka (28-29 października):
Biebrza Goniądz - Dąb Dąbrowa B.
Cresovia Siemiatycze - Sparta 1951 Szepietowo 29 października (niedziela), 13.00
KS Michałowo - Wissa Szczuczyn
Wigry II Suwałki - Magnat Juchnowiec
Warmia Grajewo - Sparta Augustów
MKS Mielnik - Orzeł Kolno
KS Wasilków - Pogoń Łapy
Ruch Wysokie M. - Promień Mońki

13 kolejka (4-5 listopada):
Promień Mońki - Biebrza Goniądz
Pogoń Łapy - Ruch Wysokie M.
Orzeł Kolno -KS Wasilków
Sparta Augustów - MKS Mielnik
Magnat Juchnowiec - Warmia Grajewo
Wissa Szczuczyn - Wigry II Suwałki
Sparta 1951 Szepietowo - KS Michałowo
Dąb Dąbrowa B. - Cresovia Siemiatycze  5 listopada (niedziela), 13.00

14 kolejka (11-12 listopada):
Biebrza Goniądz - Cresovia Siemiatycze 12 listopada (niedziela), 13.00
KS Michałowo - Dąb Dąbrowa B.
Wigry II Suwałki - Sparta 1951 Szepietowo
Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn
MKS Mielnik - Magnat Juchnowiec
KS Wasilków - Sparta Augustów
Ruch Wysokie M. - Orzeł Kolno
Promień Mońki - Pogoń Łapy

15 kolejka (18-19 listopada):
Pogoń Łapy - Biebrza Goniądz
Orzeł Kolno - Promień Mońki
Sparta Augustów - Ruch Wysokie M.
Magnat Juchnowiec K. - KS Wasilków
Wissa Szczuczyn - MKS Mielnik
Sparta 1951 Szepietowo - Warmia Grajewo
Dąb Dąbrowa B. - Wigry II Suwałki
Cresovia Siemiatycze - KS Michałowo 19 listopada (niedziela), 11.30

 

 

15 kolejka (18-19.X)

 Cresovia - Michałowo  1:2
 Wissa - Mielnik
 3:1
 Magnat - Wasilków  0:4
 Sparta A. - Ruch  0:3
 Dąb - Wigry II
 2:1
 Pogoń - Biebrza
 2:4
 Sparta Sz. - Warmia
 0:1
 Orzeł - Promień
 2:2

Tabela IV ligi

 1 Ruch Wys. M. 39  57-11
 2 Wissa Szcz. 35  43-14
3
KS Wasilków 32  32-9
 4 Warmia G.
31  32-15
 5 Wigry II 29  37-22
 6 Dąb Dąbr. B. 25  22-19
 7 KS Michałowo 24 
 26-28
 8 Sparta Szep. 22  25-28
 9 Sparta August. 21  29-26
 10 Biebrza Gon. 19  28-35 
11
Magnat Juchn. 16 22-33
 12  MKS Mielnik 14 19-33
13  Orzeł Kolno 11  16-39
14
Promień Mońki
9  19-43
15
Pogoń Łapy
8  19-47
 16 Cresovia Siem.
6  12-36

Strzelcy

2 – Brzeziński, Wieliczuk, K. Jaszczołt, Waniowski
1 – H. Piotrowski, Całka, A. Barwiejuk, Gołubkiewicz

Ogłoszenie

Redakcja serwisu szuka chętnych do redagowania relacji z meczów. 

Kontakt - cresovia.redakcja@wp.pl