Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Nadal nie możemy doczekać się zwycięstwa Cresovii podczas wiosennej rundy rozgrywek. Tym razem nasza drużyna pogubiła punkty na własnym boisku w meczu z MOSP-em. Spośród trzech dotychczasowych wiosennych spotkań o wygraną to tym razem było najłatwiej. Do przerwy nasz zespół prowadził 2:1, po trafieniach Malewskiego i Bondziula. Kontaktowego gola goście strzelili z rzutu karnego. Wyrównująca bramka, w II połowie, padła po strzale z rzutu wolnego. Ostatnie 20 min. Cresovia grała z przewaga jednego zawodnika (po czerwonej kartce dla obrońcy gości).

Cresovia: Koc - Prużanin (Kryński), A. Barwiejuk, Moczulski, Nowicki - Zazuliński, Łopaciuk, Kurek, Malewski (Krasowski) - Bondziul, Tomczyk (D. Barwiejuk).