Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Minimalna porażka, ale obraz gry całkiem przyzwoity.

Niestety, goście z Michałowa zabrali ze sobą 3 punkty, nie zostawiając naszej drużynie żadnego. Do przerwy Michałowo prowadziło 1:0, po bramce zdobytej w 45 minucie, jak to się określa - "do szatni", po niefortunnym zagraniu i golu samobójczym naszego zespołu. Trzeba przyznać, że pierwsza połowa w wykonaniu naszego zespołu była dobra, mieliśmy kilka sytuacji bramkowych, w tym po strzale Adama Barwiejuka piłka trafiła w poprzeczkę bramki rywali. W drugiej połowie to Michałowo posiadało iniocjatywę, strzelając drugiego gola w 82 min. 4 minuty później nasza drużyna zdobyła kontaktowego gola, za sprawą Olendzkiego. Były jeszcze sytuacje bramkowe przed końcowym gwizdkiem sędziego, ale zabrakło dokładności.

Cresovia: Piotrowski - Walendziuk (73, D. Barwiejuk) , A. Barwiejuk, Nowicki - Malewski, Kryński (69, Nogieć),Jurczuk, Olendzki, Brzozowski - Gołubkiewicz, Śledziewski.