Partner główny

 

Partnerzy

  
 

Ludzie Cresovii

Reklama

 

Zanim kibice dobrze rozsiedli się na stadionowych krzesełkach - było już 0:1. W 9 minucie zawodnik gości wykorzystał brak zdecydowania naszej obroby i zdobył prowadzenie. W zasadzie przez większość czasu mecz był wrównany, mimo wyraźnego osłabienia kadrowego naszej drużyny. Sparta nie pokazywała wielkiego futbol, jednak konsekwetnie zabezpieczała swoją bramkę, mimo kilku okazji do zdobycia goli przez naszą drużynę. Goście mieli więcej szczęścia w końcówce spotkania, podwyższając wynik w 80 min. i zdobywając trzeciego gola w 87 min. Bramkę dla Cresovii, w 90 mi., zdobył Konachowicz.

Cresovia: Karolczuk - Konachowicz, A. Barwiejuk, Łemicki, Krasowski - Czmut (25, Samojluk), Dawidzik, Łopaciuk, Jeleszuk (60, Koc) - Tomczyk, Zazuliński..

 

 

 

Partner główny

wspiera a1

Ogłoszenie

Redakcja serwisu szuka chętnych do redagowania relacji z meczów. 

Kontakt - cresovia.redakcja@wp.pl