Partner główny

 

Partnerzy

  
 

Ludzie Cresovii

Reklama

 W stawce 10 drużyn, po zaciętej rywalizacji, "Puchar Burmistrza 35+" pojechał do Włodawy. 

 Wyniki:

- grupa „A”: Międzyrzec Podl. – Oknohaus 3:0, Miasto Siemiatycze – Darek+ 0:2, Auto Spa Rarzyń Podl. – Międzyrzec Podl. 3:0, Oknohaus – Miasto Siemiatycze 0:0, Auto Spa Radzyń Podl. – Oknohaus 5:0, Darek+ - Międzyrzec Podl. 0:2, Auto Spa Radzyń Podl. – Miasto Siemiatycze 2:0, Darek+ - Oknohaus 5:0, Miasto Siemiatycze – Międzyrzec Podl. 0:3, Darek+ - Auto Spa Radzyń Podl. 0:3,

Tabela: I – Auto Spa Radzyń Podl. (12 pkt, 13 – 0), II – Międzyrzec Podl. (9 pkt., 8 – 3), III – Darek+ (6 pkt, 7 – 5), IV – Miasto Siemiatycze (1 pkt., 0 – 7), V – Oknohasu (1 pkt., 0 – 13),

 

- grupa „B”: Cresovia – Puszcza Hajnówka 1:0, Włodawianka Włodawa – Terespol 2:1, Biała Podl. – Cresovia 0:0, Puszcza Hajnówka – Włodawianka Włodawa 0:0, Terespol – Cresovia 0:0, Puszcza Hajnówka – Biała Podl. 0:1, Cresovia – Włodawianka Włodawa 0:3, Biała Podl. – Terespol 2:0, Włodawianka Włodawa – Biała Podl. 0:0,

Tabela: I – Włodawianka Włodawa (8 pkt., 5 – 1), II – Biała Podl. (8 pkt., 3 – 0), III – Cresovia (5 pkt., 1 – 3), IV – Terespol (4 pkt., 7 – 5), V – Puszcza Hajnówka (1 pkt., 1 – 8),

- półfinały: Auto Spa Radzyń Podl. – Biała Podl. 3:3, k. 3:2, Międzyrzec Podl. – Włodawianka Wlodawa 1:4,

- o IX miejsce: Oknohaus – Puszcza Hajnówka 0:3,

- o VII miejsce: Miasto Siemiatycze – Terespol 0:3,

- o v miejsce: Darek+ - Cresovia 0:2,

- o III miejsce: Biała Podl. – Miedzyrzec Podl. 2:0,

- finał: Auto Spa Radzyń Podl. – Włodawianka Włodawa 0:2.

 

Klasyfikacja końcowa: I – Włodawianka Włodawa, II – Auto Spa Radzyn Podl., III – Oldboy Biała Podlaska, IV – Oldboy Międzyrzec Podlaski, V – Oldboy Cresovia, VI – Darek+, VII – Oldboy Terespol, VIII – Miasto Siemiatycze, IX –Puszcza Hajnówka, X – Oknohaus.

Wyróżnienia indywidualne:

- król strzelców: Marek Leszkiewicz (Radzyń Podl.),

- najlepszy bramkarz: Bartosz Żmudziński (Biała Podlaska),

- najlepszy zawodnik: Grzegorz Bornus (Włodawianka),

- najstarszy zawodnik: Mirosław Bołbotowski (Cresovia).

 

 

 

 

IV liga 6 kolejka (17-19.IX)

 Cresovia - Olimpia
0:6
Warmia - Krypnianka
 
Hetman - Grabówka
 
 Promień - Wasilków
 Orzeł - Tur
 
Sparta Sz. - Łomża
 
 Michałowo - Czarni
 
MOSP - Ruch
 

Strzelcy

2 – Tomczyk
1- Malewski, Kryński

Ogłoszenie

Redakcja serwisu szuka chętnych do redagowania relacji z meczów. 

Kontakt - cresovia.redakcja@wp.pl