Partner główny

 

Partnerzy

  
 

Ludzie Cresovii

Reklama

  Szanowni kibice! Sympatycy Cresovii!

 

  Półtora miesiąca temu walczyliśmy o utrzymanie się w IV lidze, a tu już przychodzi nam rozpoczynać kolejny ligowy sezon.

  To, co kibiców interesuje najbardziej – zmiany w drużynie? Transfery? Kto odszedł? Czy ktoś zasilił zespół? Drużyna wznowiła treningi prawie miesiąc temu, poszczególni gracze systematycznie zaczynali brać udział w zajęciach. Trzon kadry pozostaje identyczny. Teoretycznie w drużynie ponownie mieliśmy Da. Jurczka, P. Radziszewskiego, jednak na ich prośbę – znowu zostali wypożyczeni. Pierwszy nadal będzie grał w Huraganie Międzyrzec Podlaski, drugi – w Marcovii Marki. Z ubytków – na wypożyczenie do MKS Mielnik poszedł bramkarz Filip Malinowski, również w MKS Mielnik chciał grac Kamil Niewiarowski. Z kolei Rafał Weremczuk wrócił do KS Michałowo.

  Wzmocnień raczej nie ma. To uzupełnienie kadry. Z MKS Mielnik wypożyczyliśmy bramkarza Przemysława Zalewskiego, trening wznowił Adrian Kobus (bardzo liczymy na jego doświadczenie), z drużyny rezerw pod uwagę brany będzie bramkarz Kacper Jabczyk, po kontuzji wrócił Jakub Jeleszuk.

  Pierwszym trenerem zespołu nadal jest p. Artur Dakowicz.

  Były przymiarki do wzmocnień. Interesowaliśmy się czołowymi zawodnikami Puszczy Hajnówka, Jabłonianki Jabłonna Lacka, Żubra Drohiczyn, Kolejarza Czeremcha. Ci, albo nie zdecydowali się spróbować swoich sił w Cresovii, albo chcieli, ale zaważyły inne kwestie.

Kadra.

Terminarz.

 Do rozgrywek ponownie została zgłoszona druga drużyna, która zaczyna sezon w weekend 24 – 25 sierpnia.

 

 

 

Partner główny

wspiera a1

Ogłoszenie

Redakcja serwisu szuka chętnych do redagowania relacji z meczów. 

Kontakt - cresovia.redakcja@wp.pl