Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Punkt wywieziony z Dąbrowy Białostockiej.

Remisem 1:1 zakończył się mecz naszej drużyny w Dąbrowie Białostockiej. Wynik w tym meczu otworzyli siemiatyczanie, konkretnie Paweł Radziszewski w 11 minucie, co było jego piątym trafieniem w bieżącym sezonie. Gospodarze wyrównali w 57 minucie.

Dla Cresovii był to pierwszy punkt zdobyty na wyjeździe od ok. póltora miesiąca.

W Cresovii zagrał Wojciech Moczulski, powracający po przerwie spowodowanej urazem, zaś w bramce na IV-ligowych boiskach zadebiutował Mateusz Zaręba i ten debiut był jak najbardziej udany.

Cresovia: Zaręba – Kurek, A. Barwiejuk, W. Moczulski, Nowicki - Malewski (66, K. Krasowski), Olendzki (85, Jaszczołt), Kellas, Łopaciuk (66, Kryński), Radziszewski - D. Barwiejuk (66, Gołubkiewicz).