Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Do zdobycia 3 pkt zabrakło niewiele.

Do przerwy goście prowadzili 1:0. Bramka padła po błędzie naszego obrońcy, który niefortunie podał piłkę do zawodnika gości. Wyrównał Daniel Barwiejuk w 47 min. Nasz napastnik był szybszy od bramkarza oraz obrońcy gości, wykorzystując dobre podanie partnera z zespołu. Bramkę na 2:1 dla Cresovii zdobył Radziszewski w 66 min. Kilka minut później, w dobrym okresie gry naszej drużyny, stanęliśmy przed szansą strzelenia kolejnego gola, lecz po uderzeniu D. Barwiejuka piłka trafiła w poprzeczkę bramki gości. Wigry wyrównały w 81 min.

Cresovia: Karolczuk - Radziszewski, A. Barwiejuk, Nowicki, Kurek (90, Dawidziuk) - Kryński (65, K. Krasowski), Kellas, Łopaciuk (78, Walendziuk), Malewski - Jaszczołt (46, Gołubkiewicz), D. Barwiejuk (80, Weremczuk).