Partner główny

 

Partnerzy

  
 

Ludzie Cresovii

Reklama

   Wydarte 3 punkty w Mońkach.

    To był bardzo trudny mecz. Zupełnie inny, niż jeszcze kilka miesięcy wstecz, podczas rundy wiosennej ubiegłego sezonu. Wtedy wygraliśmy w Mońkach gładko 3:0. Teraz zespół z Moniek, po wzmocnieniach i uzupełnieniach kadrowych, jest dużo silnieszy i groźniejszy. Z pewnością zagra o inne cele, niż tylko utrzymanie się. Drużyne tę można chwalić za dobrą jakość gry. Jednak tym razem szczęście było po stronie Cresovii. Tym bardziej wygrana naszej drużyny jest cenna. Gola na wagę 3 punktów, w 67 minucie, zdobył Grzegorz Gołubkiewicz.

   Niestety, pod koniec spotkania w poczynania graczy wdarły się emocje. W wyniku otrzymania drugiej żółtej kartki, w efekcie czerwonej, boisko musiał opuścić Michał Nowicki, zaś czerwony kartonik ujrzał nasz bramkarz Rafał Karolczuk. Z tego powodu Karolczuk na pewno nie zagra w najbliższym ligowym spotkaniu.

   W naszym zespole zadebiutował 16-letni Krystian Łopaciuk, pozyskany niedawno z Orła Siemiatycze. 

   Cresovia: Karolczuk - Walendziuk, A. Barwiejuk, W. Moczulski, K. Krasowski (80, Łopaciuk) - Radziszewski, Kellas, Nowicki, Malewski - Gołubkiewicz (90, P. Krasowski), Kryński (68, D. Barwiejuk, 90+3, Malinowski).

 

 

IV liga 6 kolejka (17-19.IX)

 Cresovia - Olimpia
0:6
Warmia - Krypnianka
 
Hetman - Grabówka
 
 Promień - Wasilków
 Orzeł - Tur
 
Sparta Sz. - Łomża
 
 Michałowo - Czarni
 
MOSP - Ruch
 

Strzelcy

2 – Tomczyk
1- Malewski, Kryński

Ogłoszenie

Redakcja serwisu szuka chętnych do redagowania relacji z meczów. 

Kontakt - cresovia.redakcja@wp.pl