Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Druga porażka z rzędu. Wysoka wygrana gospodarzy.

Zaczęło się wyśmienicie. Nasza drużyna zaatakowała od pierwszych minut, kilka groźnych strzałów na bramkę Ruchu i szybki efekt. Już w 10 min. Cresovia objęła prowadzenie, po trafieniu Sebastiana Całki. To pierwsza bramka tego zawodnika w barwach naszej drużyny. Niestety, faworyzowani gospodarze szybko odrobili straty, oraz w ciągu dwóch minut strzelili kolejne dwa gole. Z 1:0 dla Cresovii szybko zrobiło się 3:1 dla Ruchu. Przed przerwą Ruchu strzelił czwartego gola. Ostatecznie skończyło się na 6:1 dla gospdoarzy.

Cresovia: Karolczuk – A. Barwiejuk, W. Moczulski, Brzeziński, Nowicki - Wieliczuk, Kurek, Jurczuk (46, Jaszczołt), Całka (78, K. Niewiarowski) – Waniowski (72, D. Barwiejuk), Gołubkiewicz (86, Walendziuk).