Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Wygrana na inaugurację wiosennej rundy.

3:1 ze Spartą Augustów. Do przerwy Cresovia prowadziła 2:1. Bramki: Śledziewski 2, D. Barwiejuk.

3 punkty zdoybła nasza drużyna w pierwszym meczu rewanżowej rundy rozgrywek. Wygrana, to zasługa całej drużyny, która zagrała jeden z lepszych meczów w sezonie. Widać było walkę na boisku, oraz efekty intensywnych przygotowań do tej rundy. Nie należy też zapominać o nowych twarzach w naszym zespole, traktując Dawida Rytla oraz Piotra Śledziewskiego jako wzmocnienia drużyny.

Pierwszy gol padł już w 2 min., kiedy to wynik otworzył oraz strzelił dla Cresovii pierwszą bramkę w ligowym meczu w tym roku Daniel Barwiejuk. Goście wyrównali w 23 min., by 7 min. później znów stracić bramkę. Na lewej stronie dokładne podanie od kolegi otrzymał Piotr Śledziewski, który mimo asysty 3 obrońców nie dał szans bramkarzowi gości, strzelając gola z ok. 15 metrów. Również ten zawodnik, po przerwie, ustalił wynik spotkania. Pod koniec meczu dwie wyborne sytuacje do zmniejszenia przegranej mieli goście, ale raz ich zawodnik nie miał szczęścia, minimalnie pudłując, za drugim razem świetną obroną popisali się Michał Nowicki, blokując wślizgiem strzał napastnika gości, oraz Rafał Karolczuk, odbijając piłkę po dobitce.

Cresovia - Karolczuk - A. Barwiejuk, W. Moczulski, Nowicki, Brzozowski (83, Walendziuk) - Malewski (46. Gołubkiewicz), Jurczuk (87, Tyborowicz), Kurek, Śledziewski (85, Kryński) - D. Barwiejuk, Rytel.