Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Remisem 2:2 zakończył się inauguracyjny mecz Cresovii sezonu 2019/20.

Rywalem naszej drużyny był beniaminek z Sokółki, który w świetnym stylu wygrał okręgówkę, w pełni zasługując na awans do IV ligi. Poza tym w meczach kontrolnych nasi rywale zanotowali niezłe wyniki, m.in. pokonując 4:1 Michalowo. Zaś nasz zespół pojechał do Sokółki osłabiony brakiem: Kellasa, Olendzkiego (wrócą do gry prawdopodobnie w drugiej połowie września, Łopaciuka). Mimo to pierwsza odsłona meczu była wyrównana, z dobrymi momentami gry naszych. Po przerwie gospodarze przycisnęli, czego efektem były ich dwie bramki (49 i 59 min.). Było więc niewesoło, ale zrobiło się dosyć fajnie, bo już w 66 min pięknym strzałem z daleka kontaktowego gola strzelił Kuba Jeleszuk, zaś 10 minut pózniej wyrównał Adam Barwiejuk. Do końca meczu gospodarze cisnęli, dążąc do zdobycia kompletu punktów, na szczęście udało się dowieźć remis do końca.

Cresovia: Karolczuk – Walendziuk, A. Barwiejuk, W. Moczulski, K. Krasowski (90, Dawidziuk) – Malewski, Kurek, Nowicki, Kryński – D. Barwiejuk (83, Zazuliński), Jeleszuk.