Partner główny

 

Partnerzy

  
 

Ludzie Cresovii

Reklama

    Puchar Burmistrza 2018 wygrała drużyna ŁKS, złożona w większości z mieszkańców Siemiatycz.

 

puchar 2018 32

    Mimo porażki w pierwszym meczu grupowym, w kolejnych meczach ŁKS grał konsekwentnie, pokonując w finale Cresoviaków – drużynę złożoną z byłych graczy Cresovii.

    Rywalizowało 6 drużyn: ŁKS (Siemiatycze), Old Boys Huragan Międzyrzec Podlaski, Pogoń Siedlce, Cresoviacy, Drużyna "A", Oknohaus.

    Grupa „A”: Pogoń Siedlce – ŁKS 2:0, ŁKS – Drużyna „A” 3:0, Drużyna „A” - Pogoń Siedlce 2:0, tabela: I – ŁKS 3 pkt 3-2, II – Pogoń Siedlce 3 pkt 2-2, III – Drużyna „A” 3 pkt 2-3.
    Grupa „B” - Old Boys Huragan – Cresoviacy 1:3, Oknohaus – Old Boys Huragan 0:3, Cresoviacy – Oknohaus 6:0, tabela: I – Cresoviacy 6 pkt 9-1, II – Old Boys Huragan 3 pkt 4-3, III – Oknohaus 0 pkt 1-9.
    O V miejsce: Oknohaus – Drużyna „A” 0:5.
    O III miejsce: Old Boys Huragan – Pogoń Siedlce 3:1.
    Finał: Cresoviacy – ŁKS 0:1.

    Wyróżnienia indywidualne:
- król strzelców: Tomasz Zdrojewski (Cresoviacy),
- najlepszy bramkarz: Marcin Nowosz (Old Boys Huragan Międzyrzec P.),
- najlepszy zawodnik: Przemysław Kłopotowski (ŁKS).

    Turniej został zorganizowany przez MKS Cresovię Siemiatycze, rpzy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

    Sędziował Paweł Swajda.

 

 

 

 

Sponsor

Najbliższy mecz

Iskra Narew - Cresovia

19 wrzesnia, środa, 16.00, pucharowy

KS Wasilków - Cresovia 

22 września, sobota, 16.00

Iskra Wyszki - Cresovia II

23 września, niedziela, 14.00

IV liga 8 kolejka (15 - 16.IX)

 Cresovia - Magnat
4:2
 Hetman - Wigry II
2:1
 Dąb - Wasilków
2:1
 Biebrza - Mielnik
0:1 
 Wissa - MOSP
3:2
 Śniadowo - Promień
1:3
 Warmia - Sparta Sz.
5:0
 Tur - Sparta A.
2:1
Michałowo - pauza
 -

Tabela IV ligi

 1  Wasilków  18 21-6 
 2  Warmia
16 23-6 
 3  Tur 16 15-6
4
 Sparta Sz.
 15  25-11
 5  Sparta A. 15  19-11
6  Promień  13  14-9
 Michałowo  13
 19-12
 8  Wissa  12  13-13
 9  Wigry II  11  12-9
10  Dąb  11 14-18  
 11  Cresovia
11  9-13
 12  Hetman 9  13-14
 13  MOSP 7 8-19
 14  Mielnik  5  6-23
15  Magnat  4  11-18
16  Śniadowo  2  7-24
 17  Biebrza  2  2-19

Strzelcy

4 – D. Barwiejuk,

2 - Radziszewski

1 - Kryński, Gołubkiewicz, Jaszczołt

Ogłoszenie

Redakcja serwisu szuka chętnych do redagowania relacji z meczów. 

Kontakt - cresovia.redakcja@wp.pl