Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Kolejna porażka naszych piłkarzy.

Tym razem Cresovia nie sprostała drużynie z Juchnowca. Do przerwy goście prowadzili 2:0. Bramki padały w: 23, 31 i 85 min.

Nie był to mecz do jednej bramki. Przed przerwą doskonałe sytuacje strzeleckie ze strony Cresovii mieli Wieliczuk i Nowicki, którzy spudłowali z bliskiej odległości, mając przed sobą tylko bramkarza. W drugiej połowie najbliżej zdobycia gola dla cresovii był Daniel Barwiejuk, który precyzyjnie uderzył głową, lecz bramkarza gości sparował piłkę.

Z różnych przyczyn w naszej drużynie nie zagrali: Jurczuk, A. Barwiejuk, Waniowski (kontuzje), Gołubkiewicz,

Cresovia: Karolczuk – Olendzki, W. Moczulski, Brzeziński, Nowicki – Malewski, Kryński (46, D. Barwiejuk), Całka (77, K. Niewiarowski), Kurek, Wieliczuk – Jaszczołt (78, Walendziuk).