Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Pierwsze punkty naszej drużyny w nowym sezonie. Na inaugurację rozgrywek przed własną publicznością Cresovia pokonuje 1:0 Warmię Grajewo, która w ubiegłym sezonie zajęła w lidze drugą lokatę.

Pierwsza połowa, to nieco lepsza gra naszej dryżyny, niż zespołu gości. Najlepszą sytuację dla Cresovii w tej części meczu miał nowo pozyskany napastnik Kacper Waniwoski, w 25 min. Nasz naspastnik otrzymał dokładną piłkę od Jaszczołta (też nowo pozyskanego, Jaszczołt grał w Cresovii w sezonie 2015/16), minął dwóch rywali, wjechał w pole karne gości, po czym zdecydował się sam wykończyć kontrę, lecz piłka po jego strzale trafiła w bramkarza Warmii.

Po przerwie mecz był wyrównany. Zawodnicy obu drużyn z każdą minutą odczuwali niezbyt korzystne tego dnia warunki atmosferyczne (wysoka temperatura). I kiedy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, w 86 min. zwycięską bramkę dla Cresovii zdobył Hubert Piotrowski, który wszedł na boisko kilkanaście minut wcześniej, otrzymując dokładną piłkę od Daniela Barwiejuka. Goście nie byli już w stanie wyrównać.

Cresovia: Karolczuk - Olendzki, A. Barwiejuk, Brzeziński, Całka - Wieliczuk, Kurek (88, Nogieć), Nowicki, Kryński (57, Malewski) - Waniowski (69, H. Piotrowski), Jaszczołt (83, D. Barwiejuk).

W naszej drużynie, z różnym powodów, nie mogli zagrać: W. Moczulski, G. Gołubkiewicz, D. Jurczuk, D. Rytel.

Żołte kartki: Nowicki, Malewski, Całka.