Partner główny

 

Partnerzy

  
 

Ludzie Cresovii

Reklama

   Nasza pierwsza drużyna wygrała II Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Zrzeszonych.

     Wyniki (grano systemem każdy z każdym): Cresovia I – Cresovia II 3:2, Cresovia Juniorzy – MKS Mielnik 0:1, Unia Ciechanowiec – Żubr 1:2, Cresovia I – MKS Mielnik 6:2, Cresovia II – Cresovia Juniorzy 4:0, Unia Ciechanowiec – Cresovia I 0:3, Żubr Drohiczyn – MKS Mielnik 1:3, Juniorzy – Unia Ciechanowiec 0:2, Cresovia I – Żubr Drohiczyn 2:0, MKS Mielnik – Cresovia I 1:1, Żubr Drohiczyn – Cresovia Juniorzy 2:0, Unia Ciechanowiec – Cresovia II 3:2, Cresovia I – Cresovia Juniorzy 2:0, Cresovia II – Żubr Drohiczyn 1:4, MKS Mielnik – Unia Ciechanowiec 0:1.

     Tabela: I - Cresovia I (15 pkt, 16 – 4), II - Żubr Drohiczyn (9 pkt, 10 – 7), III - Unia Ciechanowiec (9 pkt, 7 – 7), IV - MKS Mielnik (7 pkt, 7 – 9), V - Cresovia II (4 pkt, 10 – 11), VI - Cresovia Juniorzy (0 pkt, 0 – 11).

     Cresovia I: Filip Malinowski, Marcin Malewski, Rafał Karolczuk, Michał Nowicki, Adam Barwiejuk, Rafał Weremczuk, Grzegorz Badowiec, Wojciech Moczulski, Daniel Jurczuk.
     Cresovia II: Mateusz Zaręba, Sebastian Nogieć, Konrad Kryński, Kamil Niewiarowski, Łukasz Boratyński, Adrian Galimski, Mateusz Dawidziuk, Karol Oledzki, Jakub Walendziuk.
     Cresovia Juniorzy: Jarosław Porzeziński, Krystian Weremijewicz, Rafał Boguszewski, Krzysztof Krasowski, Dominik Wasilewski, Karol Wojtulewicz, Marcin Olszewski, Karol Buśko, Grzegorz Koptewicz.

     Statuetki za wyróżnienia indywidualne dostali: Krystian Dawidziuk (Żubr, najlepszy zawodnik), Adam Barwiejuk (Cresovia I, król strzelców), Szymon Osmólski (Unia, najlepszy bramkarz).

 

 

Sponsor

Najbliższy mecz

Orzeł Kolno - Cresovia

21 kolejka (21-22.IV)

 Promień - Cresovia
 0:3
 Mielnik - Warmia
 0:1
 Magnat - Biebrza
 2:3 
 Ruch - Michałowo
 2:0
 Sparta A. - Wissa
 0:2
 Pogoń - Dąb
 0:3w
 Orzeł - Spara Sz.
 1:2
 Wasilków - Wigry II
 3:0

Tabela IV ligi

 1 Ruch Wys. M. 51  65-13
 2 Wissa Szcz. 45  55-20
3
KS Wasilków 41  42-13
 4 Warmia G.
41  42-18
 5 Dąb Dąbr. B. 34  31-24
 6 Sparta Sz. 34  34-32
 7 Wigry II 33 
 39-27
 8 Sparta August. 28  38-34
 9 KS Michałowo 27  29-33
 10 Biebrza Gon. 24  34-43 
11
Orzeł Kolno 21 31-48 
 12  Magnat Juchn. 20 30-45
13  MKS Mielnik
18  24-40
14
Promień M.
15  27-53
15
Cresovia 10  16-45
 16 Pogoń Łapy 8  17-61

Strzelcy

4 - Gołubkiewicz
2 – Brzeziński, Wieliczuk, K. Jaszczołt, Waniowski
1 – Jurczuk, H. Piotrowski, Całka, A. Barwiejuk

Ogłoszenie

Redakcja serwisu szuka chętnych do redagowania relacji z meczów. 

Kontakt - cresovia.redakcja@wp.pl