Partner główny

 

Partnerzy

  
 

Ludzie Cresovii

Reklama

   Nasza pierwsza drużyna wygrała II Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Zrzeszonych.

     Wyniki (grano systemem każdy z każdym): Cresovia I – Cresovia II 3:2, Cresovia Juniorzy – MKS Mielnik 0:1, Unia Ciechanowiec – Żubr 1:2, Cresovia I – MKS Mielnik 6:2, Cresovia II – Cresovia Juniorzy 4:0, Unia Ciechanowiec – Cresovia I 0:3, Żubr Drohiczyn – MKS Mielnik 1:3, Juniorzy – Unia Ciechanowiec 0:2, Cresovia I – Żubr Drohiczyn 2:0, MKS Mielnik – Cresovia I 1:1, Żubr Drohiczyn – Cresovia Juniorzy 2:0, Unia Ciechanowiec – Cresovia II 3:2, Cresovia I – Cresovia Juniorzy 2:0, Cresovia II – Żubr Drohiczyn 1:4, MKS Mielnik – Unia Ciechanowiec 0:1.

     Tabela: I - Cresovia I (15 pkt, 16 – 4), II - Żubr Drohiczyn (9 pkt, 10 – 7), III - Unia Ciechanowiec (9 pkt, 7 – 7), IV - MKS Mielnik (7 pkt, 7 – 9), V - Cresovia II (4 pkt, 10 – 11), VI - Cresovia Juniorzy (0 pkt, 0 – 11).

     Cresovia I: Filip Malinowski, Marcin Malewski, Rafał Karolczuk, Michał Nowicki, Adam Barwiejuk, Rafał Weremczuk, Grzegorz Badowiec, Wojciech Moczulski, Daniel Jurczuk.
     Cresovia II: Mateusz Zaręba, Sebastian Nogieć, Konrad Kryński, Kamil Niewiarowski, Łukasz Boratyński, Adrian Galimski, Mateusz Dawidziuk, Karol Oledzki, Jakub Walendziuk.
     Cresovia Juniorzy: Jarosław Porzeziński, Krystian Weremijewicz, Rafał Boguszewski, Krzysztof Krasowski, Dominik Wasilewski, Karol Wojtulewicz, Marcin Olszewski, Karol Buśko, Grzegorz Koptewicz.

     Statuetki za wyróżnienia indywidualne dostali: Krystian Dawidziuk (Żubr, najlepszy zawodnik), Adam Barwiejuk (Cresovia I, król strzelców), Szymon Osmólski (Unia, najlepszy bramkarz).

 

 

6 kolejka (16-20 IX)

Cresovia - Promień
20.IX
 Warmia - Mielnik
 3:1
 Biebrza - Magnat
 1:1
 Wissa - Sparta A.
 2:1
 Sparta Sz. - Orzeł
 3:0
 Michałowo - Ruch
 0:2
 Wigry II - Wasilków
 3:1
 Pogoń - Dąb
 3:5

Tabela IV ligi

 1 Ruch Wys. Maz. 18  28-5
 2 Wissa Szczuczyn 15  18-5
3
Dąb Dąbrowa B. 15  12-5
 4 Sparta Szepiet. 13  15-12
 5 Warmia Grajewo 12  15-8
 6 Sparta August. 9  18-13
 7 KS Michałowo  9-11
 8 Wigry II Suwałki 7  10-10
 9 Magnat Juchn. 6  10-14
 10 Cresovia Siem. 5  5-10 
11
Biebrza Goniądz 5 11-13 
 12  KS Wasilków 5 5-7
13  Pogoń Łapy 4  12-14
14
Orzeł Kolno 4  6-20
15
MKS Mielnik
3  5-13
 16 Promień Mońki 0  4-23

Strzelcy

zawodnicy brzezinski

2 – Brzeziński
1 – H. Piotrowski, Waniowski, Całka

Ogłoszenie

Redakcja serwisu szuka chętnych do redagowania relacji z meczów. 

Kontakt - cresovia.redakcja@wp.pl