Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Tur wygrywa z Cresovią.

Koeljna przegrana naszej drużyny. Tym razem lepszy okazał się Tur Bielsk Podlaski wygrywając z Cresovią 2:0. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, po indywidualnym błędzie naszego zawodnika. Nasi piłkarze, po strzeleniu tego gola, domagali się od sędziego zmiany decyzji, po zagraniu ręką gracza gospodarzy. Gola na 2:0 bielszczanie strzelili w 85 minucie. Nasza drużyna też miała sytuacje bramkowe. Najbliżej zdobycia bramek byli: Gołubkiewicz, D. Barwiejuk, Jurczuk.

Cresovia: Karolczuk - K. Iwaniuk (82, S. Kobus), Lazarewicz, A. Barwiejuk, Olendzki - D. Barwiejuk, Jurczuk, Kurek, Kryński (70, K. Niewiarowski), Weremczuk - Gołubkiewicz.

W naszej drużynie, z różnych powodów, nie zagrali: Nowicki, W. Moczulski, Malewski, H. Piotrowski.

Hubert Piotrowski nie zagra już do końca rundy. Wyjechał za granicę.