Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Trzy punkty zdobyte. Walka o utrzymanie się w IV lidze trwa.

Po porażce u siebie z Pogonią Łapy trudno było przewidzieć wynik meczu w Suwałkach. Nie wiadomo było również, jaki skład wystawią gospodarze, poza tym nasza drużyna pojechała na mecz w okrojonym zestawieniu. Zabrakło: W. Moczulskiego, Gołubkiewicza, P. Radziszewskiego, Malewskiego.

Prowadzenie dla naszej drużyny zdobył Michał Nowicki, strzałem z około 25 metrów, w okienko bramki rywali. Bramkarz Wigier nie miał szans. Do przerwy 1:0. Na 2:0 podwyższył Kamil Niewiarowski w 63 min., wykorzystując podanie partnera. Gospodarze kontaktowego gola strzelili w 75 min., z karnego.

Z powodu kontuzji, pod koniec pierwszej połowy, boisko musiał opuścić Krzysztof Brzeziński.

Cresovia: Karolczuk - Olendzki, Piotrowski, Brzeziński (42, K. Niewiarowski), Nowicki - Kurek, Jurczuk, Kellas, P. Krasowski - Weremczuk, K. Jaszczołt.